Познайомимося зі швейною машиною
Зараз споживачеві відомо 4 види швейної побутової техніки:
а) електричні механічні;
б) машини з електронікою;
в) вишивальні машини;
г) Краєобметочна машини.
Швейні машини електомеханіческого циклу працюють під управлінням механічних перемикачів функцій і операцій. Такі машини не можуть робити декоративні строчки, вони мають неширокий набір операцій. Операція викидання петлі для гудзиків ведеться за допомогою спецлапкі (входить в комплектацію) і буває напівавтоматичного (виконується за 4 перемикання) і автоматичної (за 1 перемикання) .Швейние побутові машини цього виду роблять тільки прямокутну петлю. Вони виконують від 3 до тридцяти двох рядків, в це число входять трикотажні і декоративні. Довжина стібка буває плавним і фіксованою. У деяких машин даного типу є механізм тиску лапки на матеріал. Ціновий діапазон швейних побутових машин електромеханічного класу коливається від 80 до 300 доларів.
Управління швейними машинами з електронікою ведеться вбудованим електронним блоком. Завдяки такому пристрою вдалося розширити функціональні можливості швейної машини. Машини даного класу виконують до 15 форм петель, кількість рядків збільшено до 450-500. У деяких моделей є додаткові функції: швейний підказувач, беспедальной шиття, електронний стабілізатор посилення проколу матеріалу. Необхідна функція і шов в електронних машинах здійснюється сенсорними кнопками (легким дотиком пальців). Ціновий діапазон електронних машин від 200 до 1000 доларів.
Особливою популярністю користуються вишивальні машини. У таких швейних машин є рідкокристалічний монітор, цифровий процесор. Вони мають величезний обсяг пам'яті і роз'єми для підключення з зовнішніми пристроями. Ця модель машин дає можливість працювати з величезною кількістю швів і вишивок. До того ж, зараз на ринку швейної техніки пропонується великий вибір ПО (програмного забезпечення), що допомагає урізноманітнити роботу машин для вишивки. Можливості вишивальних машин вражають: вони в автоматичному режимі вишивають гладдю і хрестом, роблять квилтинг і рішельє. Підключивши швейну вишивальну машину до ПК, можна "втілювати в життя" мрії у вигляді Ваших малюнків, які зможуть перетворитися в унікальні візерунки-вишивки і прикрасять будь-який виріб. Ціни на вишивальні машини варіюються від двох тисяч вісімсот до декількох десятків тисяч гривень.
Особливим представником швейного обладнання є Краєобметочна машини. Ці швейні машини обробляють краю матерії, перешкоджаючи таким чином обсипатися матеріалу. Деякі машини виконують плоскі і ланцюгові стібки, оздоблювальні строчки і т. Д. Краєобметочна машини за 1 операцію зшивають деталі вироби, обробляють краю і відрізають зайве. Якщо швейні машини виконують 2-ниткові шви, то оверлочні рядки бувають від 2-х до 5-тініточних. Рекомендуємо купити краебметочную машину тим споживачам, хто має намір працювати з еластичними тканинами, з трикотажем. Швейна оверлочна машинка прекрасно доповнить звичайну машину в силу своїх можливостей. На придбання оверлока можна відкласти від 200 до 400 доларів.
- Швейна машина з функцією оверлока для домуЧи існують швейні машини, які виконують повноцінне позначення? Відповіддю буде і так і ні. Адже все залежить від того, що ви бажаєте отримати. Сумнівів у здібностях звичайного оверлока ні в кого немає. Якісна дво-трьох-чотирьох та 5-ти ниткова обмітка всіх влаштовує. Тільки є одна проблема — оверлок коштує грошей і до того ж чималих. Чи можна обійтися без його покупки? Чи можливо на звичайній швейній машинці виконувати обмітку краю тканини?Швейна машина з функцією оверлока для дому
- Як експлуатувати швейні машиниЯк би добре не працювала швейна машина, її бажано постійно змащувати, робити їй профілактику, наладку і ремонт.Як експлуатувати швейні машини